Rozkład jazdy.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 października 2023

ROZKŁAD JAZDY BEZPŁATNEGO GMINNEGO AUTOBUSU
W DNIU WYBORÓW
15 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

 

MIEJSCOWOŚĆ

I KURS

II KURS

WYJAZD GODZ.

POWRÓT GODZ.

WYJAZD GODZ.

POWRÓT GODZ.

STRZAŁKOWICE

9.20

 

 

 

 

 

 

POWRÓT

10.20

15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT

16.00

DZIERŻKOWICE

9.25

15.05

JANOWICE

9.30

15.10

USZA

9.35

15.15

BRENNIK

9.45

15.25

POLANKA

9.50

15.30

TYNIEC

10.00

15.35

ROGOŹNIK

11.00

 

POWRÓT

11.30

16.30

POWRÓT

17.00

KOMORNIKI

11.10

16.40

LASOWICE

13.00

POWRÓT

13.30

17.30

POWRÓT

18.00

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-10-10
Data publikacji:2023-10-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:IT
Liczba odwiedzin:394