Przewodnik po urzędzie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wykaz telefonów

Urząd Gminy Ruja
Ruja 23
59-243 Ruja
tel. 76 85 80 311, 76 85 80 313,
fax 76 85 80 317
e-mail: ug@ruja.eu

Obsługa finansowa
Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej.
Nr konta - Dochody:  16 9589 0003 0010 6441 2000 0010
Nr konta - Odpady:    79 9589 0003 0010 6441 2000 0040

Czas pracy urzędu:

    • w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 7:00 - 15:00;
    • w środę w godzinach 7:00 - 16:00;
    • w piątek w godzinach 7:00 - 14:00

 


Wójt przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdą środę w godz. 12:00 - 16:00
.

 

Wykaz telefonów i e-maili
Stanowisko Imię i nazwisko Nr pokoju Nr wew. Adres email
Wójt Gminy Paweł Gregorczuk 6   ug@ruja.eu
Sekretarz Gminy Monika Błażeńko 7 27 monika.blazenko@ruja.eu
Skarbnik Gminy Aleksandra Piekarska 13 23 aleksandra.piekarska@ruja.eu
Sekretariat Anna Niewadzi 5  

anna.niewadzi@ruja.eu

sekretariat@ruja.eu

ug@ruja.eu

Realizacja budżetu Jolanta Buń  11 21 jolanta.bun@ruja.eu
Księgowość Justyna Brasuń  11 21 justyna.brasun@ruja.eu
Fundusze sołeckie, promocja gminy Joanna Ciąpała  3  24 joanna.ciapala@ruja.eu
Rolnictwo i ochrona środowiska Anna Sabała 3  24 anna.sabala@ruja.eu
Budownictwo i gospodarka przestrzenna Andrzej Gadżała  4 31 andrzej.gadzala@ruja.eu

Obsługa Rady Gminy

Zarządzanie kryzysowe

 Agnieszka Gacia 9 28 agnieszka.gacia@ruja.eu
Główny ksiegowy d/s oświaty Katarzyna Kochan 15 29 katarzyna.kochan@ruja.eu
Obsługa finansowo-księgowa   12 25  
Gospodarka nieruchomościami, wynajem świetlicy, podatek akcyzowy Paulina Pabisiak 3 24 paulina.pabisiak@ruja.eu
Ewidencja ludności, dowody osobiste, komisje wojskowe Wanda Wojsiat  14 26 wanda.wojsiat@ruja.eu
ds. obsługi kasowej i księgowości w zakresie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi Beata Wolańska  15 29 beata.wolanska@ruja.eu
ds. księgowości i obsługi sekretariatu Patrycja Matysiak 11 21 patrycja.matysiak@ruja.eu

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-11-25
Data publikacji:2020-11-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1337