ROZKŁAD JAZDY BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO W DNIU WYBORÓW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 maja 2024

 

                         ROZKŁAD JAZDY BEZPŁATNEGO GMINNEGO PRZEWOZU PASAŻERSKIEGO
                                      W DNIU WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
                                             ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ  9 CZERWCA 2024 r.

 

MIEJSCOWOŚĆ

I KURS

II KURS

WYJAZD GODZ.

POWRÓT GODZ.

WYJAZD GODZ.

POWRÓT GODZ.

STRZAŁKOWICE

9.20

 

 

 

 

 

 

POWRÓT

10.20

15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT

16.00

DZIERŻKOWICE

9.25

15.05

JANOWICE

9.30

15.10

USZA

9.35

15.15

BRENNIK

9.45

15.25

POLANKA

9.50

15.30

TYNIEC LEGNICKI

10.00

15.35

ROGOŹNIK

11.00

 

POWRÓT

11.30

16.30

POWRÓT

17.00

KOMORNIKI

11.10

16.40

LASOWICE

13.00

POWRÓT

13.30

17.30

POWRÓT

18.00

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-05-30
Data publikacji:2024-05-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:IT
Liczba odwiedzin:97