Ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 kwietnia 2022

Masz pomysł na projekt na rzecz swojej miejscowości, społeczności? A może chcesz pomóc mieszkającym u nas uchodźcom z Ukrainy? Nie masz doświadczenia w pisaniu wniosków o dofinansowanie? Właśnie ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie, który dedykowany jest lokalnym inicjatywom, zwłaszcza tym początkującym!

Stowarzyszenie Kaczawskie w 2022 roku już po raz piętnasty przyzna granty w wysokości do 6 tys. zł dla inicjatyw mieszkańców regionu. Pula środków na cały konkurs to 55.000 zł.

W tym roku wspieramy projekty realizowane na rzecz dobra wspólnego, ale także na rzecz pomocy i integracji osób przybywających z Ukrainy w specjalnej ścieżce tematycznej “Działaj Lokalnie i solidarnie z Ukrainą”. Po raz czwarty będzie można również złożyć wniosek w ramach ścieżki “Poznajemy i promujemy Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów”.

Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy nie jest konieczne - wniosek o dofinansowanie jest prosty i czytelny, wypełnisz go z pomocą generatora on-line. Dla wnioskodawców przygotowano bezpłatne szkolenia, będzie można również wziąć udział w konsultacjach indywidualnych.

Konkurs przeznaczony jest dla początkujących organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gmin Partnerstwa Kaczawskiego. Szczegóły naboru znajdują się na stronie: https://www.kaczawskie.pl/dzialajlokalnie2022/

Na Wasze wnioski czekamy do 16 maja.

Działaj Lokalnie to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 Działaj lokalnie - ruszył nabór - plakat

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Działa lokalnie - obraz

    Działa lokalnie - obraz

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-04-13
Data publikacji:2022-04-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:IT
Liczba odwiedzin:885